1151095
SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.
SkÅp, jugend, tidigt 1900 tal
SkÅp, jugend, tidigt 1900 tal
SkÅp, jugend, tidigt 1900 tal
SkÅp, jugend, tidigt 1900 tal
SkÅp, jugend, tidigt 1900 tal

Fanerat med ek. Glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan. Nedtill tre lådor. Beslag av mässing. Profilerat krön. Bredd 123. Djup 65. Höjd 222 cm. Nyckel finns.

Smärre fanerskador. Repor. Lagning av det ena glaspartiet. Dörr/lås kärvar något.

Slutpris
600
56
62
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
27 jul 14:37
600 SEK
27 jul 14:37
550 SEK
25 jul 10:26
500 SEK
22 jul 22:48
450 SEK
22 jul 0:02
400 SEK