1153253
BÖCKER, 3 vol Osvald Sirén, "Gamla Stockholmshus" samt "Nickodemus Tessin dy:s studieresor
BÖcker, 3 vol osvald sirén, "gamla stockholmshus" samt "nickodemus tessin dy:s studieresor

Halvfranska band med guldsnitt.
PA Norstedt & söners förlag, Stockholm 1912 numrerad upplaga 39/420 samt PA Norstedt & Söners förlag Stockholm 1914 numrerad upplaga 48/400.

Åldersrelaterat slitage. Nötta kanter. Repor. Ej genomgången.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
1 500
140
155
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
28 jun 21:37
1 500 SEK
28 jun 21:36
1 400 SEK
28 jun 21:36
1 300 SEK
28 jun 21:18
1 200 SEK
28 jun 21:09
1 200 SEK