1154101
SPEGEL, Swedish Modern, Glas&Trä, Hovmantorp, daterad 1957.
Spegel, swedish modern, glas&trä, hovmantorp, daterad 1957

Spegel med mjukt rundad ram av mahogny. Spegeln är tillverkad av Glas&Trä i Hovmantorp 1957. Spegelns baksida etikettmärkt "G&T" och daterad 1957 med stämpel. 59,5 x 48,5 cm.

Gott skick med enstaka repor.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
2 800
262
289
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
27 jun 21:19
2 800 SEK
27 jun 21:19
2 600 SEK
27 jun 21:19
2 500 SEK
27 jun 21:18
2 400 SEK
27 jun 21:18
2 200 SEK