1154137
Signe Persson-Melin
(Född 1925)
Signe persson melin, tre kannor, stämpelsignerade, 1900 talets andra hälft

SIGNE PERSSON-MELIN, tre kannor, stämpelsignerade, 1900-talets andra hälft.

Delvis glaserade. Höjd 12,5-17 cm.

Slitage. Nagg.

Slutpris
1 601
150
166
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
27 jun 20:25
1 601 SEK
27 jun 19:26
1 501 SEK
27 jun 19:26
1 500 SEK
27 jun 19:25
1 301 SEK
27 jun 19:25
1 201 SEK