1154348
Ingegerd Silow
(1916-2005)
Ingegerd silow, matta, rölakan, signerad is (ingegerd silow), ca 242 x 169 cm

INGEGERD SILOW, MATTA, rölakan, signerad IS (Ingegerd Silow), ca 242 x 169 cm

Något slitage och smutsig.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Slutpris
1 800
169
187
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
22 jun 13:41
1 800 SEK
22 jun 11:17
1 500 SEK
22 jun 11:16
1 000 SEK
19 jun 18:14
800 SEK