1155574
Pierre Forssell
(1925-2004)
Pierre forssell, vägglampetter, 4 st, mässing, "reflex", skultuna

PIERRE FORSSELL, vägglampetter, 4 st, mässing, "Reflex", Skultuna.

Höjd 38,5 cm.

Smärre slitage och repor. Ställvis anlupna.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Slutpris
2 000
187
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
22 jun 13:26
2 000 SEK
20 jun 12:01
1 200 SEK
16 jun 18:26
1 100 SEK
16 jun 16:07
500 SEK
16 jun 15:43
400 SEK