1157577
DALAHÄSTAR, 2 st, 1900-talets första hälft.
DalahÄstar, 2 st, 1900 talets första hälft

Målade i polykroma färger. Höjd 13,5 resp 18 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

500
47
52
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
17 jun 19:48
500 SEK