1158706
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009)
Hans agne jakobsson, vägglampa, 1960 70 tal

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampa, 1960-70-tal.

Rökfärgad glaskupa. Ljusplåt i mässing. Höjd 36 cm. Djup ca 23 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Saknar sladd.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
550
51
57
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
22 jul 15:45
550 SEK
22 jul 15:43
500 SEK
22 jul 15:43
450 SEK
22 jul 15:43
400 SEK
22 jul 15:43
350 SEK