1158915
Hans-Agne Jakobsson
70 tal
70 tal
70 tal
70 tal

HANS-AGNE JAKOBSSON, blombord med belysning, Markaryd, 1960-/70-tal.

Stomme av mässing. Svärtade ben av metall. Ställbar belysning. 42 x 42 cm, höjd exklusive lampa 48 cm. Höjd inklusive lampa ca 90 cm.

Smärre slitage. Anlupen. Gummilist lös.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 500
234
260
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jun 13:40
2 500 SEK
22 jun 13:40
2 300 SEK
22 jun 13:37
1 200 SEK
22 jun 13:35
1 100 SEK
15 jun 18:28
1 000 SEK