1159151
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
SkÅp, sverige, 1960 tal
SkÅp, sverige, 1960 tal
SkÅp, sverige, 1960 tal
SkÅp, sverige, 1960 tal
SkÅp, sverige, 1960 tal
SkÅp, sverige, 1960 tal

Skåp av teak och teakfaner. Fyra skåp med hyllinredning samt två lådor. Bredd 113, djup 42, höjd 147 cm. Nyckel finns.

Gott skick med visst slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
300
28
31
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
22 jun 12:56
300 SEK