1159775
SVANTE SKOGH, matbord, 1960-tal.
Svante skogh, matbord, 1960 tal

Fanerat med teak, benställning av betsad bok. Två iläggsskivor à 50 cm vardera. Längd 139. Bredd 96. Höjd 73,5 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

500
47
52
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
21 jul 20:26
500 SEK
20 jul 17:32
300 SEK