1161885
GOLVLAMPA, troligen "Gustav" från Ateljé Lyktan, 1970-/1980 tal.
1980 tal
1980 tal
1980 tal

Golvlampa med fem ställbara armar och skärmar av förkromad metall. Rund fot av marmor. Höjd 190 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre nagg på fot. Sned. Strömbrytare saknas.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
206
227
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
23 jul 5:14
2 200 SEK
23 jul 5:14
2 000 SEK
23 jul 5:14
1 900 SEK
23 jul 5:14
1 800 SEK
23 jul 5:14
1 700 SEK