1162078
SKÅP, allmoge, 1800-tal.
SkÅp, allmoge, 1800 tal
SkÅp, allmoge, 1800 tal
SkÅp, allmoge, 1800 tal
SkÅp, allmoge, 1800 tal
SkÅp, allmoge, 1800 tal

Stomme i trä. Front med dörr. Bemålad. Längd 120 cm. Djup 46 cm. Höjd 185 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Maskstungen. Torrsprickor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
4 300
402
445
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
21 jun 15:39
4 300 SEK
21 jun 15:39
4 202 SEK
21 jun 15:38
4 050 SEK
21 jun 15:38
3 850 SEK
21 jun 15:38
3 801 SEK