1162442
BORD, allmoge, 18/1900-tal.
1900 tal
1900 tal
1900 tal
1900 tal

Betsat trä, rektangulär skiva av furu. Svarvade kopplade ben. Längd 90, bredd 72, höjd 72 cm.

Bruksslitage, fläckar, smärre skador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
300
28
31
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
19 jul 15:48
300 SEK