1162454
BYRÅ, 1800-talets andra hälft
ByrÅ, 1800 talets andra hälft
ByrÅ, 1800 talets andra hälft
ByrÅ, 1800 talets andra hälft
ByrÅ, 1800 talets andra hälft

Målad. Fyra st lådor. Beslag av mässing. Skuren och svarvad dekor. Bredd 107 cm, djup 56 cm, höjd 99 cm.

Slitage. Senare målning. Senare beslag.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 700
252
279
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
24 jun 13:54
2 700 SEK
24 jun 13:54
2 500 SEK
21 jun 0:15
2 200 SEK
20 jun 21:47
2 000 SEK