1162545
Firma Svenskt Tenn
Josef frank. golvlampa, typ 2148. firma svenskt tenn

JOSEF FRANK. Golvlampa, typ 2148. Firma Svenskt Tenn.

Märkt "Svenskt Tenn Typ 2148" under foten. Mässing. Höjd med skärm 154 cm.

Bucklor. Smärre slitage. Smutsig. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
3 200
299
331
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
23 jun 17:35
3 200 SEK
23 jun 17:35
3 000 SEK
23 jun 13:16
2 900 SEK
22 jun 20:39
2 700 SEK
22 jun 20:39
2 500 SEK