1162738
Hans-Agne Jakobsson
Hans agne jakobsson, taklampa, markaryd, 1960 70 tal

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1960-70-tal

Koppar med lackerad insida, diameter 38, höjd 34 cm.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
1 800
168
186
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
26 jun 18:05
1 800 SEK
26 jun 18:03
1 700 SEK
26 jun 18:03
1 600 SEK
26 jun 17:55
1 500 SEK
23 jun 20:30
1 400 SEK