1162796
SOFFA SAMT FÅTÖLJ, gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft
Soffa samt fÅtÖlj, gripsholmsmodell, 1900 talets andra hälft

Målad stomme. Lösa plymåer i rygg och sits. Klädda armlän. Klädsel "Folklore" från Jobs handtryck. Soffans längd 135 cm, sitthöjd 43 cm.

Ställvis slitage. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 200
112
124
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
26 jul 20:10
1 200 SEK
23 jul 21:00
1 100 SEK
21 jul 12:39
1 000 SEK
21 jul 11:53
500 SEK