1162969
Bruno Mathsson
(1907-1988)
Bruno mathsson, fÅtÖlj "eva",firma karl mathsson, värnamo

BRUNO MATHSSON, FÅTÖLJ "Eva",Firma Karl Mathsson, Värnamo

Stomme av bok och med sits och rygg av flätad sadeljord. Sitthöjd 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. En skruv saknas undertill. Ett hörn med bettskador.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 600
244
271
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
23 jun 21:04
2 600 SEK
23 jun 0:50
2 400 SEK
20 jun 8:22
2 200 SEK
20 jun 8:22
2 000 SEK
20 jun 8:22
1 900 SEK