1163266
Carl Fagerlund
(1915-2011)
Carl fagerlund, bordslampor, ett par, orrefors

CARL FAGERLUND, bordslampor, ett par, Orrefors.

Signerade Orrefors 1323. Höjd med montering 37 cm.

En med större nagg/flisa under. Båda med undersides repor. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
3 800
356
396
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 jun 13:10
3 800 SEK
19 jun 13:10
3 600 SEK
19 jun 13:09
3 200 SEK
19 jun 13:09
3 000 SEK
19 jun 10:25
2 200 SEK