1163655
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början.
Bordsfotogenlampa, 1900 talets början

Mässing och glas. Höjd ca 70 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 100
103
114
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
18 jul 9:50
1 100 SEK
16 jul 13:21
1 000 SEK