1163980
SÄNGBORD, Art deco, 1930/40-tal.
40 tal
40 tal
40 tal
40 tal
40 tal
40 tal

Fanerade med alm. En låda samt dörr med bakomliggande förvaring. Bredd 55, djup 35, höjd 51 cm.

Slitage. Märken. Fanerskador. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 500
140
155
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 aug 15:39
1 500 SEK
3 aug 12:00
1 200 SEK
1 aug 21:20
1 010 SEK
30 jul 14:19
500 SEK