1164210
ALVAR AALTO, bord samt 4 stolar modell 69, Artek, 1900-talets slut.
Alvar aalto, bord samt 4 stolar modell 69, artek, 1900 talets slut

Björk. Bord med vit laminatskiva. Längd 100 cm, bredd 60 cm, höjd 71 cm. Sitthöjd 43 cm.

Smärre fläckar. Märken. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Slutpris
4 500
421
465
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
24 jun 18:26
4 500 SEK
9
24 jun 18:26
4 400 SEK
8
24 jun 18:23
4 200 SEK
22 jun 8:02
4 000 SEK
20 jun 18:04
3 100 SEK