1165078
Ejnar Kohlmann
(1888-1968)
Ejnar kohlmann, olja på duk, signerad

EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad.

Landskap med vattendrag. 38x50 cm.

Smärre färgfläckar, tryckmärke.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
550
51
57
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
23 jul 12:41
550 SEK
23 jul 12:41
500 SEK
23 jul 12:41
500 SEK
17 jul 15:14
300 SEK