1165213
WIKTOR BERNDT, vas, glas, Flygfors, 1959.
Wiktor berndt, vas, glas, flygfors, 1959

Vas/skulptur i klarglas. Etikettmärkt. Signerad Berndt Flygsfors 59. Höjd 27 cm.

Vissa repor.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
500
47
52
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 jul 20:34
500 SEK
26 jul 20:20
450 SEK
26 jul 20:20
400 SEK
26 jul 20:20
400 SEK
26 jul 20:00
350 SEK