1165419
Alf Svensson
Alf svensson, sideboard, bjästa snickerifabrik, 1960 tal

ALF SVENSSON, sideboard, Bjästa Snickerifabrik, 1960-tal.

Ek. Dörrspeglar av flätad rotting. Dörrpar med bakomliggande hyllinredning. Bredd 120. Djup 45. Höjd 72 cm. Nyckel finns.

Ställvis blekt. Slitage. Repor. Märken. Smärre fanerskada.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
17 100
1 599
1 768
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (48 bud)
27 jun 18:04
17 100 SEK
9
27 jun 18:04
16 600 SEK
27 jun 18:03
16 100 SEK
9
27 jun 18:03
15 600 SEK
27 jun 18:03
15 200 SEK