1165600
TOALETTBORD/SIDEBOARD, 1900-talets mitt
Toalettbord/sideboard, 1900-talets mitt.

Ett sideboard fanerad med mahongy. Skåpsdörr med bakomliggande hyllplan. Längd 120, bredd 29-41, höjd 73 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Slutpris
2 805
263
291
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
2 aug 21:20
2 805 SEK
10
2 aug 20:58
2 605 SEK
9
2 aug 20:58
2 505 SEK
9
2 aug 20:54
2 405 SEK
10
2 aug 20:52
2 205 SEK