Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1166069
Pablo Picasso, efter
(1881-1973)

PABLO PICASSO, efter, Färglitografisk affisch utförd av Henri Deschamps, signerad i trycket. Tryckt av Mourlot.

"Cote d´Azur". Bladstorlek 99 x 65,5 cm. Utgiven 1962.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper eller duk. Smärre gulnad.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Slutpris
8 800
838
909
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
7 jul 2019 17:14
8 800 SEK
7 jul 2019 17:06
8 600 SEK
7 jul 2019 12:49
8 400 SEK
7 jul 2019 11:20
8 200 SEK
6 jul 2019 22:33
8 000 SEK