1166455
Kerstin Hörlin-Holmquist
(1925-1997)
Kerstin hÖrlin-holmqvist, fåtölj, "lilla eva", ur paradiset, triva, nordiska kompaniet, 1900-talets mitt.

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, fåtölj, "Lilla Eva", ur Paradiset, Triva, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Klädd med textil. Sitthöjd 39, höjd 84 cm.

Fläckar, slitage, märken, repor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Slutpris
2 800
263
291
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
8
8 jul 19:26
2 800 SEK
8 jul 19:26
2 600 SEK
8
8 jul 19:26
2 500 SEK
8
8 jul 19:23
2 400 SEK
8 jul 19:22
2 200 SEK