1166545
BORDSLAMPOR ett par 1970-tal
Bordslampor ett par 1970-tal.
Bordslampor ett par 1970-tal.
Bordslampor ett par 1970-tal.
Bordslampor ett par 1970-tal.

Fot av orange glas, lös kupa av vitt glas, diameter 20, höjd ca 28 cm vardera

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
500
46
51
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
28 jul 17:31
500 SEK
22 jul 7:48
300 SEK