1166545
BORDSLAMPOR ett par 1970-tal
Bordslampor ett par 1970 tal
Bordslampor ett par 1970 tal
Bordslampor ett par 1970 tal
Bordslampor ett par 1970 tal

Fot av orange glas, lös kupa av vitt glas, diameter 20, höjd ca 28 cm vardera

Åldersrelaterat slitage. Nagg. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
500
47
52
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
28 jul 17:31
500 SEK
22 jul 7:48
300 SEK