1166549
Yrjö Edelmann
(1941-2016)
YrjÖ edelmann, färglitografi, signerad och numrerad 54/175.

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad 54/175.

Golfspelare. Bildmotiv ca 79 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Slutpris
2 000
188
207
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
10 jul 19:20
2 000 SEK
10 jul 19:05
1 900 SEK
10 jul 19:03
1 800 SEK
10 jul 19:03
1 800 SEK
10 jul 19:02
1 700 SEK