1166875
SALONGSGRUPP, 6 delar, 1900-talets första hälft.
Salongsgrupp, 6 delar, 1900 talets första hälft

Vitmålat böjträ. Bord, soffa, fyra stolar. Bord med rund skiva, diam 76, höjd 77 cm. Soffan längd 124 cm. Stolar och soffa sitthöjd c:a 47 cm.

Senare bemålning. Smärre slitage och färgbortfall. En stol med bristning i ryggen.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 700
252
279
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
4 aug 20:17
2 700 SEK
4 aug 20:17
2 500 SEK
4 aug 20:17
2 400 SEK
4 aug 19:39
2 200 SEK
1 aug 14:52
2 000 SEK