1166929
PARTI VASER, 5 st, glas, Holmegaard, Åseda m fl.
Parti vaser, 5 st, glas, holmegaard, Åseda m fl.

En röd med klotrund lockknopp, Holmegaard, höjd c:a 40 cm.
En flaskformad, orange, höjd 27 cm.
En gul med tjock klarglasbotten Åseda, höjd 27,5 cm. Två små höjd 11-14 cm.

Smärre slitage, lilla röda vaen med smärre mynningsnagg.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
3 400
319
353
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
11 jul 9:00
3 400 SEK
11
9 jul 19:24
3 200 SEK
10
9 jul 19:24
3 000 SEK
10
9 jul 19:24
2 800 SEK
11
9 jul 19:24
2 600 SEK