1167338
TAKLAMPA, 1930-40-tal.
Taklampa, 1930-40-tal.
Taklampa, 1930-40-tal.
Taklampa, 1930-40-tal.

Stomme av metall och glas. För tre ljuspunkter. Diameter ca 50, höjd ca 60 cm.

Smärre slitage, mittstångens glas med obetydlig nagg. Ej funktionstestad.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
2 400
222
244
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
26 jul 20:50
2 400 SEK
26 jul 20:50
2 200 SEK
26 jul 20:50
2 100 SEK
26 jul 20:49
2 000 SEK
26 jul 20:49
1 900 SEK