1167338
TAKLAMPA, 1930-40-tal.
Taklampa, 1930 40 tal
Taklampa, 1930 40 tal
Taklampa, 1930 40 tal

Stomme av metall och glas. För tre ljuspunkter. Diameter ca 50, höjd ca 60 cm.

Smärre slitage, mittstångens glas med obetydlig nagg. Ej funktionstestad.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
26 jul 20:50
2 400 SEK
26 jul 20:50
2 200 SEK
26 jul 20:50
2 100 SEK
26 jul 20:49
2 000 SEK
26 jul 20:49
1 900 SEK