1167602
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal.
Spegel, swedish modern, 1940 tal

Spegel med ram av bok med allegorisk dekor. 84 x 55 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
7 900
737
816
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
22 jul 18:26
7 900 SEK
22 jul 18:25
7 700 SEK
22 jul 18:25
7 610 SEK
22 jul 18:25
7 410 SEK
22 jul 18:25
7 210 SEK