1167817
SPEGEL, 1960-tal.
Spegel, 1960 tal
Spegel, 1960 tal
Spegel, 1960 tal
Spegel, 1960 tal
Spegel, 1960 tal

Spegel med ram av ek, låda med draghandtag av läder. 105 x 41, djup 20 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
206
227
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 jul 20:25
2 200 SEK
23 jul 20:25
2 000 SEK
23 jul 20:25
2 000 SEK
23 jul 3:26
1 900 SEK
18 jul 16:00
1 800 SEK