1167870
DOCKSKÅPSMÖBLER, DOCKOR OCH TILLBEHÖR, omkring år 1900 och 1900-talets första hälft.
DockskÅpsmÖbler, dockor och tillbehÖr, omkring år 1900 och 1900 talets första hälft

Bestående av ca 30 möbler, 4 dockor och ca 30 delar övrigt lösöre. Dockornas höjd ca 12-14 cm vardera.

Ställvis med skador och slitage.

Övrigt

Se föremål 1167869.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 000
373
414
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 jul 19:19
4 000 SEK
25 jul 22:40
3 700 SEK
19 jul 9:36
3 500 SEK
18 jul 20:45
1 100 SEK
18 jul 19:58
1 000 SEK