1167884
BYRÅ, 1900-talets första hälft
ByrÅ, 1900 talets första hälft

Målad. Tre lådor i sarg. beslag av mässing. Bredd 92 cm, djup 46 cm, höjd 89 cm.

Slitage. Senare målning. Kompletterad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 700
159
176
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
28 jul 13:17
1 700 SEK
26 jul 13:05
1 600 SEK
26 jul 13:04
1 500 SEK
26 jul 13:04
1 400 SEK
20 jul 22:16
1 300 SEK