1167885
SPEGEL, Glasmäster, Markaryd, 1950-60-tal.
Spegel, glasmäster, markaryd, 1950 60 tal

Spegel med ram av teak. 123 x 38 cm.

Smärre slitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
4 210
394
435
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (35 bud)
22 jul 17:32
4 210 SEK
11
22 jul 15:43
4 010 SEK
9
22 jul 15:43
4 000 SEK
9
22 jul 1:30
3 400 SEK
21 jul 23:18
3 200 SEK