Möbler Bord
1167971
SERVERINGSBORD, ett par, glas och mässing, 1900-talets andra hälft.
Serveringsbord, ett par, glas och mässing, 1900 talets andra hälft

Ett par serveringsbord med stommar av mässing, två hyllplan av glas. På hjul. Längd 40, bredd 40, höjd 60 cm vardera.

Slitage. Repor.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 900
271
300
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
14 aug 17:13
2 900 SEK
8
14 aug 17:12
2 700 SEK
14 aug 17:12
2 500 SEK
8
14 aug 17:12
2 300 SEK
8
14 aug 17:12
2 210 SEK