1168050
STOLAR, 8 st, Grythyttans Stålmöbler, 1900-talets andra hälft.
Stolar, 8 st, grythyttans stålmöbler, 1900 talets andra hälft

Lackerad stålstomme med rygg och sis i björk. Stapelbara. Sitthöjd ca 43 cm.

Slitage. Märken. Fanerskador. Fläckar.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 400
317
351
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (37 bud)
22 jul 18:07
3 400 SEK
22 jul 17:28
3 200 SEK
22 jul 17:00
3 000 SEK
22 jul 16:51
2 800 SEK
22 jul 14:36
2 600 SEK