1168096
TAKLAMPA 1940-tal
Taklampa 1940 tal
Taklampa 1940 tal
Taklampa 1940 tal

För tre ljuspunkter, stomme av mässing, slipad skiva av råglas, diameter 58, höjd ca 60 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

800
75
83
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
5 aug 20:53
800 SEK
4 aug 22:04
550 SEK
3 aug 12:51
500 SEK
29 jul 21:42
350 SEK
29 jul 20:43
300 SEK