1168165
Anne Nilsson
(Född 1953)
Anne nilsson, champagneglas, 9 stycken, "clown", orrefors, monogramsignerade, formgivna 1992

ANNE NILSSON, champagneglas, 9 stycken, "Clown", Orrefors, monogramsignerade, formgivna 1992.

Handmålad polykrom dekor. Höjd 27 cm.

Ytslitage: troligen maskindiskade.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 400
503
559
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
21 jul 12:13
5 400 SEK
21 jul 11:46
5 200 SEK
21 jul 11:46
5 100 SEK
21 jul 11:45
4 800 SEK
21 jul 11:45
4 600 SEK