1168197
Ulla Procopé
(1921-1968)
Ulla procopÉ, kaffeservis, 14 delar, porslin, "valencia", arabia 1970 tal

ULLA PROCOPÉ, KAFFESERVIS, 14 delar, porslin, "Valencia", Arabia 1970-tal.

13 kaffekoppar med fat
1 grytunderlägg, längd 22 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 000
373
414
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
23 jul 20:30
4 000 SEK
23 jul 20:28
3 800 SEK
23 jul 20:27
3 600 SEK
23 jul 18:25
3 400 SEK
23 jul 17:40
3 200 SEK