Design Övrigt
1168201
FAT, emalj på koppar, W A Bolin, Stockholm, 1900-talets mitt.
Fat, emalj på koppar, w a bolin, stockholm, 1900 talets mitt

Asymmetrisk form med motiv av vikingaskepp. Längd ca 30 cm. Märkt.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
950
89
98
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 aug 21:31
950 SEK
11 aug 21:31
900 SEK
11 aug 21:29
850 SEK
11 aug 21:29
800 SEK
11 aug 21:28
650 SEK