1168202
CARLOS R PEBAQUE, vas, glas, Gullaskruv
Carlos r pebaque, vas, glas, gullaskruv.

Underfång i grått med dekor av luftbubblor inom rutnät i rött. Etikettmärkt. Höjd 21 cm.

Smärre slitage. Ej signerad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
450
42
47
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
20 jul 13:47
450 SEK
20 jul 13:47
400 SEK
19 jul 16:53
350 SEK
18 jul 11:51
300 SEK