1168273
GOLVLAMPA, Möller Armatur Eskilstuna, 1950-tal.
Golvlampa, möller armatur eskilstuna, 1950 tal

Svärtat stål med mässingsdetaljer. Tre ljuspunkter. Stämplad MEA 64. Total höjd inklusive skärm 144 cm. Tygskärmar medföljer.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Skärmarna delvis blekta.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H160
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 800
356
393
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
9
24 jul 19:47
3 800 SEK
24 jul 18:55
3 600 SEK
9
24 jul 18:55
3 500 SEK
9
24 jul 18:47
3 400 SEK
24 jul 11:14
3 200 SEK