Samlarföremål Övrigt
1168475
ELDHUND, gjutjärn, 1900-tal.
Eldhund, gjutjärn, 1900 tal
Eldhund, gjutjärn, 1900 tal
Eldhund, gjutjärn, 1900 tal
Eldhund, gjutjärn, 1900 tal
Eldhund, gjutjärn, 1900 tal
Eldhund, gjutjärn, 1900 tal

I form av terrier. Längd 35 cm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L22
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 timmar 10 minuter
1 000
94
103
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (14 bud)
15 aug 13:45
1 000 SEK
15 aug 13:45
950 SEK
13 aug 9:25
900 SEK
12 aug 18:54
850 SEK
12 aug 18:54
800 SEK