1168546
EFFEZETA, stolar, 6 st, Italien, sent 1900-tal.
Effezeta, stolar, 6 st, italien, sent 1900 tal

Kromad stomme. Läderklädd sits. Sitthöjd 45, höjd 84 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 800
261
290
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
25 jul 19:34
2 800 SEK
25 jul 19:34
2 600 SEK
25 jul 19:34
2 400 SEK
25 jul 19:34
2 200 SEK
25 jul 19:33
2 000 SEK