1168562
TAKLAMPA, Holmegaard, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Taklampa, holmegaard, danmark, 1900 talets andra hälft

Organisk form i orange glas. Höjd 32 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 850
173
191
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
28 jul 9:11
1 850 SEK
28 jul 9:11
1 800 SEK
27 jul 19:42
800 SEK
27 jul 19:42
750 SEK
25 jul 12:55
650 SEK